.

.

Сеопфатна Мачка Mhz Snagless Лепенка Кабел 100ft Сина

Сеопфатна Мачка Mhz Snagless Лепенка Кабел 100ft Сина

DEN 3.33
Износ

Позлатена rj45 Машки ДО RJ45 Машки,CAT6 550 Mhz Голема Брзина,24 agg заглавена конструкција, Ги Исполнува сите стандарди Од категоријата 6 568 B 2.1 Нацрт 9 tia/EIA, чизма без Финтата за лесна инсталација,X-traflex јакна,Rohs Во Согласност,UL Отценети, Доживотна Гаранција 100 FT CAT6 СИНА SNAGLESS PATCH CABL СТАНДАРДНА СЕРИЈА ДОЖИВОТНА ВОЈНА.

R

Им се допаѓа и на купувачите