.

.

Samsung Mx-T Звук Кула Висока Моќ Аудио 300W, Црна

Samsung Mx-T Звук Кула Висока Моќ Аудио 300W, Црна

DEN 4304.00
Износ

Натерајте ја забавата да скока со моќност од 300 вати пумпајте ја и одржувајте ја вашата забава да се движи со зголемен звук, направете ја забавата да скока со моќност од 500 вати. Пумпајте го и одржувајте ја вашата забава да се движи со зголемен звук.

R

Им се допаѓа и на купувачите