.

.

Нумарк Цдн Професионален Цд Плеер

Нумарк Цдн Професионален Цд Плеер

DEN 351.84
Износ

Цд-плеер дизајниран специјално за професионалниот ДИЏЕЈ. Оваа единица е дизајнирана да обезбеди мешање НА ЦД СО истата леснотија и креативност во која сте уживале со плочи. Ве молиме, одвојте неколку моменти за да се запознаете со вашиот Цд-Плеер со читање на следните информации пред да се обидете да ја управувате единицата. Нумарк Цдн15 Професионални Цд Плеер Диск Капацитет : 1. Влезен Напон : 110 V AC, 220 V AC. Сооднос на Сигнал и Бучава( СНР) : 90 дб. Капацитет На Дискот : 1. Влезен Напон : 110 V AC, 220 V AC. Потрошувачка на енергија : 20 W. Динамички Опсег : 90 d B. Број На Програмабилни Песни : 30. С/ПДИФ Надвор : Да. Поддржан тип на медиум : ЦД-Р, ЦД-РОМ.

R

Им се допаѓа и на купувачите