.

.

Ултрапро 10ФТ 4К 2. БРЗ HDMI Кабел Со Етернет, Премиум Сертифициран, 48721

Ултрапро 10ФТ 4К 2. БРЗ HDMI Кабел Со Етернет, Премиум Сертифициран, 48721

DEN 1.00
Износ

Подобрете го ВАШЕТО HDTV гледање или искуство со игри со Ge Ultrapro_ Премиум Сертифициран Кабел hdmi® Со Голема Брзина Со Етернет. Неговата зголемена СПОСОБНОСТ ЗА HDR поддржува до 60 фрејмови во секунда, давајќи светла, јасна слика со побогати, поживи бои дизајнирани да го подобрат вашето дигитално искуство. Со вграден Етернет и можност за пренос на податоци на 18 Gbps, овој HDMI кабел е подготвен за иднината. Овој кабел со високи перформанси има максимална заштита за да се минимизираат електромагнетните пречки, како и да се зголеми преносот на податоци. Неговата издржлива структура е отпорна на зацврстување и оштетување, со позлатени контакти и премиум метализирана завршница на главите на кабелот за најсигурно поврзување. Плетенката 10 стапки. кабелот обезбедува разноврсни опции за поставување на вашиот простор, додека инсталацијата за приклучок и играње е без напор. Надградба на вашиот дом забава систем СО Ge Ултрапро Премија Сертифициран СО Голема Брзина hdmi® Кабел Со Етернет. Универзално компатибилен-Лесно поврзете Блу-реј и двд плеери, уреди за стриминг како Што Се Року, apple® ТВ и други уреди, конзоли за игри Како Play Station и Xbox, компјутери и повеќе со ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР или електронски дисплеј. Вградениот Етернет поддржува опрема подготвена за интернет без потреба од дополнителни кабли или wi-Fi врска. Премиум сертифициран-Овој 10 стапки. Премиум Сертифицираниот HDMI кабел поддржува најмалку 18 Gbps, 4 K@60 Hz, HDR, опкружувачки звук без загуби и многу повеќе за да се осигурате дека ќе го добиете максимумот од вашата опрема со висока дефиниција. Премиум сертифицираната етикета е резервирана за оние кабли што исполнуваат специфични ригорозни барања поставени од Програмата За Сертификација На КАБЕЛ HDMI. Секој Сертифициран Кабел Hdmi Premium може да се потврди преку единствената етикета за автентикација против фалсификување на пакувањето. Живописна, јасна Слика-Доживејте живописни бои и подлабоки слики со висок динамички опсег (HDR) за оптимално визуелно искуство. Дополнително, капакот на кабелот со плетенка обезбедува максимална заштита, блокирајќи ги електромагнетните пречки (ЕМИ) за да се обезбеди јасен пренос и супериорен квалитет на сликата. Позлатени конектори-најдоброто искуство за домашна забава започнува со висококвалитетна врска. Позлатените конектори на овој HDMI кабел се стилски со метално куќиште за да овозможат кристално јасен пренос на видео и аудио. Задоволство на клиентите - Овој Премиум Сертифициран HDMI Кабел е дизајниран да трае и доаѓа со ограничен животен залог за замена. Јавете се на нашата Бесплатна Грижа за Потрошувачите со седиште во САД во 1-800-654-8483 помеѓу 7 ЧАСОТ НАУТРО-8 ЧАСОТ По Централно Време со какви било прашања во врска со вашето купување.

R

Им се допаѓа и на купувачите