.

.

ОЕМ Предно Седиште-Потпирач За Глава Водич За Одмор РАКАВ 5066563АА

ОЕМ Предно Седиште-Потпирач За Глава Водич За Одмор РАКАВ 5066563АА

DEN 223.84
Износ

КРАЈСЛЕР Оем Предно Седиште-Потпирач За Глава Водич За Одмор ракав 5066563абранд : Мопарпарт Број : 5066563ааитем Состојба : Новитем Опис : Опис На Ракавот На Потпирачот За Глава Опис На Брендот : Ракав За Потпирач за Глава-Реф# 8 На Дијаграмот Потребна Е Само Количина : 1;Фитнес Белешки : Кабриолет;Специфики На Ставката : Име На Ставка : Потпирач За Глава Ракав Категорија 1 : ХАРДВЕР ЗА ТЕЛО Категорија 2 : Седишта И Патеки Категорија 3 : компоненти На предните седишта реф# На Дијаграм : Вклучена е само референца на дел #4 на дијаграмот Друг Број На Дел : 05016749а Резиме На Фитинг За Возила Овој Дел Генерално одговара на возилата на крајслер И Вклучува Модели Како Што Се Пт Крузер Со Облоги На Основен Вагон 4-Врата, Вагон За Крстосувачи Од Соништата 4-Врата, Гт КАБРИОЛЕТ 2-Врата, Гт Вагон 4-Врата, Ограничен вагон 4-врата, уличен Крстосувач Вагон 4-Врата, турнеја кабриолет 2-врата, турнеја Вагон 4-Врата . Типовите на моторот може да вклучуваат 2,4 ЛИТРИ 2429 КУБИКА 148ку. Во. l4 ГАС DOHC Природно Аспирирани, 2.4 L 2429 CC 148 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Турбополнач. Овој дел одговара на возилата направени во следните години 2005 година.Оваа позиција на партија е Лево, Десно. Забелешка : овој дел одговара на повеќе возила-Прегледајте го делот белешки во табелата за компатибилност за да ја потврдите позицијата на овој дел на вашето возило.Марка : Мопар OEMPart Броеви : 05016749аодруги Информации делот или под-собранието што го купувате е Оригинален Oem Фабрика Оригинален дел што го продава овластен оригинален oem делови препродавач. Гаранција Времетраење на гаранцијата : 2 години оригиналните ПРОИЗВОДИ ОД МОПАР ОЕМ се ригиналниот дел за замена за Вашиот Крајслер, Џип или Доџ. Сосема нов, оригинален мопар дел како што е најдобро за вашето возило. Дел БРОЈ 05066563АА. Чувајте го вашето возило да работи најдобро со делови за одржување и нега на mopar®. Останувајќи на врвот на распоредот за одржување и заменувајќи делови по потреба, вашето возило ќе помине дополнителна милја за вас. Повеќето Делови Од Мопар се покриени 24 месеци/неограничени милји.

R

Им се допаѓа и на купувачите