.

.

Тестенини и Смирувачки Миење На Телото-Мирис Слободен 473мл 16оз

Тестенини и Смирувачки Миење На Телото-Мирис Слободен 473мл 16оз

DEN 0.33
Износ

Тестенини и Смирувачки Миење На Телото - Мирис Бесплатно (Дерматолог-Тестиран И Хипоалергичен) 473мл/16оз веганска, навлажнувачка нега За бања за чувствителна и склона кон егзема кожа Без Солзи, без сапун, формулата за ниска пена помага Во ребалансот на рн На кожата Нежно чисти без соголување на природната влажност На кожата Формулирана со алантоин За смирување на нежната кожа Содржи Провитамин Б И Витамин Е за кондиционирање и навлажнување На Кожата Доволно Блага За Секојдневна Употреба И Може да се Користи На Сите Возрасти, Вклучително И новороденчиња без Суровост, без мирис и без конзерванси хипоалергично и дерматолог-тестирано ниту едно. Ништо. Ништо.

R

Им се допаѓа и на купувачите