.

.

Собирање полици од мери ен јуни, Подготвен За Закачување На Печатење Во Рамка, Бела Рамка

Собирање полици од мери ен јуни, Подготвен За Закачување На Печатење Во Рамка, Бела Рамка

DEN 2.33
Износ

"Собирање полици" е Од Занаетчијата Мери Ен џун. Оваа 33"X13" декоративна бела врамена ѕидна уметност. Ова уметничко дело ја прикажува сликата на селска домашна полица со рустикално чувство на земја. Полицата е покриена со асортиман на предмети како што се садови, Корпа, Овци, Ѕвезда Од Штала и топчиња што се вртат. Нашите производи се гордо направени од квалификувани Американски работници. Површината на нашата врамена уметност е текстура со облога отпорна на избледување, така што не е потребно стакло. Лепак базиран на зеленчук се користи во производството на нашите производи, а нашите рамки се изработени од 100% рециклиран материјал. Во согласност со нашиот еколошки пристап кон производството. Пристигнува подготвен да висат. •Печатењето има текстура на површината отпорна на избледување, не е потребно стакло. * Жена Во Сопственост На Бизнис (WBE) • •Пристигнува подготвен за закачување, нема дополнителен хардвер потребен на предметот. * индивидуално рачно изработени Од квалификувани Американски работници • •Инструкции за чистење : Исчистете Само Со Мека Сува Крпа. * Произведено Во Сад. •Уметнички дела На Американскиот Уметник "Собирање Полици" од Мери ен џун, Подготвени За Закачување На Печатење Во Рамка, Бела Рамка.

R

Им се допаѓа и на купувачите