.

.

Трендови Меѓународна Пантера-Змија Ѕид Постер 14.725 22.375 Премиум Постер & Монтирање Пакет

Трендови Меѓународна Пантера-Змија Ѕид Постер 14.725 22.375 Премиум Постер & Монтирање Пакет

DEN 271.20
Износ

Официјално Лиценциран ѕиден постер висококвалитетен уметнички принтсовршен ѕиден декор За секоја Соба Трендови Меѓународен Постер За Ѕид Пантера - Змија : ТРЕНДОВИ ЅИДНИТЕ ПОСТЕРИ користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт што ги подобрува боите со висококвалитетен изглед и чувство. ВКЛУЧУВА 16 ЛЕПЛИВИ ЈАЗИЧИЊА КОИ го обезбедуваат уметничкото печатење на ѕидот без дупки. ДРЖАЧИТЕ за ЛЕПИЛО ЗА ПОСТЕРИ не ги оштетуваат вашите ѕидови како клинци, држачи за палецот или иглички за туркање. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА за секоја соба; постер е 14.725 "х 22.375". ЛЕСНО УКРАСЕТЕ го секој простор за да создадете совршен декор за забава, спална соба, бања, детска соба, дневна соба, канцеларија, студентски дом и многу повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите