.

.

Соимои Сина Креп Свила Ткаенина Срце И Симпатична Мајмун Деца Печатени Занает Ткаенина Од Дворот Широк

Соимои Сина Креп Свила Ткаенина Срце И Симпатична Мајмун Деца Печатени Занает Ткаенина Од Дворот Широк

DEN 0.67
Износ

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000-тите години на различни отпечатоци. Сите се дизајни се нови и дизајнирани во нашето студио од специјализирани дизајнери на текстил кои имаат солидно познавање на производството на ткаенини и нивната крајна употреба на производи. Почнувајќи од создавање на дизајн до процес на финално печатење на ткаенини обучената работна сила е усогласена опремена со најнова модна технологија и техники што ја прави ткаенината поживописна и попрецизна како што изгледаат на сликите. Не Се користат Штетни хемикалии во процесот на печатење пред и по печатење на ткаенината .Еко-пријателските мастила на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна. ✤ Материјал : Креп Свила. ✤ Ткаат : Обичен. ✤ Материјал : 60% Креп 40%Свила. ✤ Ширина : 42 Инчи. ✤ ГСМ : 80 ГСМ. ✤ Функција : Лесен Мазен, Нетранспарентен. Употреба : Свилената Ткаенина Од Креп Е Широко Користена во Текстилната И Облеката За Дизајнирање Фустани Блузи Врвови Туники Сари и друга женска облека. ✤ Грижа за миење : Гентално Перење Железо на Тивок оган. ➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку. Colors ПС : Боите може да варираат според Квалитетот на ткаенината, Гсм и Нишките Исто така. Креп Свила Ткаенина Во Деца Печатење. Материјал : Креп Свила ГСМ : 80. Ткаенината Широка 42 Инчи се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. Ткаенината може да се користи во производи за опремување дома за дизајнирање Навлаки За Перници, Завеси Навлаки За Маси И Тркачи Торбички торбички итн., а може да се користи и како ткаенина за тапацир за други украсни предмети со својот живописен ефект на боење. Грижа за перење : Нежно Перење Во Машина на максимум 30 Ц, Пеглање на средна Температура.

R

Им се допаѓа и на купувачите