.

.

Мека Меморија Пена Бања Мат Луксузни Абсорбента Не Се Лизга Бања Туш Килим 20 32 Корал

Мека Меморија Пена Бања Мат Луксузни Абсорбента Не Се Лизга Бања Туш Килим 20 32 Корал

DEN 319.84
Износ

Мека Меморија Пена Бања Мат Луксузни Абсорбента Не Се Лизга Бања Туш Килим 20" х 32" Коралбест Производ И Најдобра Ценацелосен инч дебел, оваа луксузна мемориска пена бања мат ќе ги амортизира вашите стапала, ќе ја ублажи непријатноста од стоење на тврд под и ќе ја гали вашата кожа со својот кадифен микрофибер куп. Ја апсорбира влагата и брзо се суши за да ја одржува вашата област за капење чиста и свежа, а подлогата отпорна на лизгање на подлогата ја одржува безбедно на своето место!Материјал : Мемориска Пена.Куп : 100% Микрофибер.Полнење : 100% полиуретанска пена.Поддршка : Бела неткаен материјал со пвц точки.Форма : Правоаголник.Соба : Секоја Соба, Бања, Спална Соба.Тема : Луксуз.Модел : Цврст.Големина : 20 " х 32".Боја : Корали.Машинско перење на ладно со благ детергент. Не избелувајте. Исушете се на ниско ниво или легнете рамно на суво на воздух. Анти-Лизгање, Мемориска Пена, Мека.

R

Им се допаѓа и на купувачите