.

.

Елошман Мажи Борба Чизми Дише Пустински Чизми Чипка Тактички Чизми Качување Круг Пети Камуфлажа Отворено Чевли Лесен Пешачење Подигање Кафеава 9.5

Елошман Мажи Борба Чизми Дише Пустински Чизми Чипка Тактички Чизми Качување Круг Пети Камуфлажа Отворено Чевли Лесен Пешачење

DEN 559.84
Износ

Опис : Пол : Мажи, Маж, Мажи, Момчиња : Борбени Чизми, Чизми За Пешачење, Воени Чизми, Пустински Чизми, Армиски Борбени Чизми, Надворешни Чевли Тип На Шема : Еднобојна,Маскирна Боја : Маскирна Зелена, Црна, Кафеава (По Избор)Големина : САД 6, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 9.5, САД 10, САД 10.5 (Следете ја големината табела За Избор Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал Од Синтетичка Кожа Ѓон : Прицврстување На Гума : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Висока Сезона : Пролет, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Спортска, Пешачење, НАДВОРЕШНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Издржливи Борбени Чизми : нема да чувствувате замор кога ги носите овие чевли за пешачење, борбени чизми, тактички чевли, чевли за мотоцикли, работни чизми, полициски чизми, чизми во џунгла. Гумениот надворешен ѓон е издржлив и против лизгање.2. Заштита Амортизираната јака ја намалува иритацијата и непријатноста околу глуждот; мрежестата обвивка помага да се одржат нозете ладни во потопли средини. ПОВОД : машките воени чизми дизајнираат со секојдневен моден стил, ги прават пустинските воени чизми практични за надворешна и секојдневна употреба.Овие тактички чевли работат одлично во пешачење, работа тактички, армија, лов, мотоцикл, качување, возење велосипед, риболов, џунгла, трчање, планинарење, патување итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите