.

.

Дизни - мики Сент Патрикс Икони-женски лесен француски тери Пуловер

Дизни - мики Сент Патрикс Икони-женски лесен француски тери Пуловер

DEN 367.84
Износ

Дизни - мики Сент Патрикс Икони-Женски лесен француски тери Пуловер-Авторски Права Дизни Понудени во Продолжени Големини. 60% Памук 40% Полиестер. Лесен француски тери плете. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјално Лиценциран Од Дизни.

R

Им се допаѓа и на купувачите