.

.

Одлична вредност намалена масна цимет се тркала со шлаг, 12. мл, броење

Одлична вредност намалена масна цимет се тркала со шлаг, 12. мл, броење

DEN 0.67
Износ

Одлична вредност намалена ролна со маснотии со маснотии со шлаг се совршен начин да имате ролни од цимет во стил на пекари свежи од вашата кујна! Одлична вредност со намалена маст ролни од цимет го имаат тој месар, сладок вкус што го знаете и го сакате, но со 25% помалку маснотии од редовните ролни со цимет. Пар една или две ролни со ледена чаша млеко и малку овошје и тие се идеални како појадок за да го започнете вашето утро, но големата вредност намалена масна ролна цимет е одлична после вечера или доцна во ноќта, исто така! Донесете дома некои одлични вредности со намалена маст од цимет денес. Производите за голема вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, висококвалитетни намирници и опции за потрошувачка на домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност Намалена маст цимет ролна со шлаг, 12,4 мл, 8 брои : лесен и вкусен начин да имате ролни од цимет-свежо ролни секој ден. 8 порции по пакет. 25% помалку маснотии од оригиналните ролни цимет. Чувајте во фрижидер.

R

Им се допаѓа и на купувачите