.

.

Stuple industries карирани вести од антлер шема празник дрво текстура дизајн дрво wallид уметност од уметник Дафне Полсели

Stuple industries карирани вести од антлер шема празник дрво текстура дизајн дрво wallид уметност од уметник Дафне Полсели

DEN 2015.20
Износ

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Нашите wallидни плаки започнуваат како литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард.

R

Им се допаѓа и на купувачите