.

.

Womenените за време и време на кардиган

Womenените за време и време на кардиган

DEN 1.33
Износ

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Отворено предно деколте. Повлечен стил. Долги ракави на Раглан. Должина на коленото. Декоративната точка на бод. Опуштено вклопување. Четкана плетена ткаенина. 67% акрилик, 17% полиестер, 14% најлон, 2% спандекс. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо доколку е потребно. Направено во Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите