.

.

Колекција на списанија женски Deleece tru удобна пена прашка назад со ниски блок -пета сандали

Колекција на списанија женски Deleece tru удобна пена прашка назад со ниски блок -пета сандали

DEN 819.04
Износ

Удобно како што е кул, колекцијата Deleece By Journee. Оваа лесна сандала е усовршена со удобна пена од 4 мм Tru ™ подножје и мека веганска кожа што ве одржува удобна. Деталите за крцкање го вршат изгледот, а лентата за прашкави ви се одржува на место. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи. Сандали. Секојдневен. Облечи.

R

Им се допаѓа и на купувачите