.

.

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam над чизмата на коленото

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam над чизмата на коленото

DEN 640.00
Износ

Прекрасен изглед со места за одење, Zenna Boot од Brinley Co. Овој чиста чизми над коленото има ретро бадем-пети и патент за леснотија на пристап. Индол од 4 мм TRU Comfort Fonam ™ нуди совршена количина на перница, а слабиот веган кожен го комплетира дизајнот. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 19 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен обем : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите