.

.

Jacеклин интимира кратки ракави на екипажот на екипажот на вратот од леопард за спиење

Jacеклин интимира кратки ракави на екипажот на екипажот на вратот од леопард за спиење

DEN 271.84
Износ

Земете пријатно во оваа супер-мека и ултра-ситна спиење со кратки ракави и вратот на екипажот. Лесен доволно за топло време, но исто така можете да се обликувате со хеланки и наметка и во поладни температури, со што ова е разноврсен додаток на вашата колекција за спиење. Дизајнирано во опуштено вклопување, оваа спиење е во право на тренд за да ве задржи стилски удобно и пријатно. Моделот е 5'10 “и носи големина S. опуштено вклопување. Крв. Кратки ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите