.

.

Активно плетенка на главата на жените

Активно плетенка на главата на жените

DEN 2.00
Износ

Вашиот атлетски стил е наскоро да постигне големи поени со овој плетенка од глава. Совршено за активности на и надвор од теренот или теретана, овој Skort Skort има шорцеви за компресија за да ве задржи покриени и удобни со својата ткаенина за истегнување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на S. ll-on. Еластична половината. Истегнете ткаени плети. Џеб на поштенски картички на назад. Рефлексивно лого и зборник. Внатрешни шорцеви за компресија. 96% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Activeенски активен Skort со плети од глава.

R

Им се допаѓа и на купувачите