.

.

Атлетски работи машки и големи машки панталони, големини S-3XL

Атлетски работи машки и големи машки панталони, големини S-3XL

DEN 351.84
Износ

Овие ретро-инспирирани машки панталони од атлетски дела го повикуваат спортското наследство да изгледа дека сите знаеме и сакаме. Четканата ткаенина Трикот е мека, лесна и има малку истегнување да се движи со вас. Со удобна, еластична половината и прилагодлив цртеж, треба да добиете совршено вклопување. Овие панталони имаат две странични џебови што ви го олеснуваат носењето на вашите најважни додека сте во движење и завршени се со лента со плетење по должината на страните за ретро-спортски изглед. Завршете го ансамблот со јакна за патеката (продадена одделно). Материјал : Преклопување на телото/страничниот панел/џебните кеси : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Active. Подигнување и инсејм : среден пораст; 30,25 ”Inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Прилагодлив цртеж; лесен; дише. Машки панталони од атлетски дела.

R

Им се допаѓа и на купувачите