.

.

Исечете го женскиот резервоар за точки со ракави со ракави на руфли

Исечете го женскиот резервоар за точки со ракави со ракави на руфли

DEN 2.67
Износ

Во подетален начин. Освежувачки плетен резервоар на врвот од лажичка, завршена со ракави на рафли - совршен за вашиот #OOTD. Исклучиво на. Приближно. Мерења на модели : Висина : 5’9 ”, половината : 24”, биста : 32 ”, колкови : 34”. Моделот носи големина S. полу-опремена. Стил на пуловер со тркалезно деколте. Кратки ракави на рафли. Дизајн на плетење. 60% памук/40% акрилик. Машина за перење. Увезени. Плетен резервоар за ракави на женски рафли од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите