.

.

Земете завет златен барокна рамка за слика

Земете завет златен барокна рамка за слика

DEN 367.84
Износ

Рамката за сликање на завет за завет е идеална за прикажување на вашите омилени фотографии, зборови за живеење или едноставно менито на вашиот настан. Облечете се дури и наједноставните дизајни со раскошната граница на отворено и металниот финиш. Има стандардна 4 in. X 6 in. Вертикална фотографија зад стаклен преден прозорец. Земете завет за златна барокна рамка за слики : Виниски омилени фотографии, менија, цитати и многу повеќе. Прикачен штанд за фотографии за лесен приказ. Стаклен преден прозорец. Има стандардни 4 ин. X 6 in. Фотографии. Направено од смола. Мерки : 9 in. X 6.5 во . Содржина : 1 рамка за златна слика.

R

Им се допаѓа и на купувачите