.

.

Чикаго бело, па мажите кренати сандали со слајдови

Чикаго бело, па мажите кренати сандали со слајдови

DEN 1.33
Износ

И толпата оди диво! Оценете ги овие ладни издигнати сандали за слајдови од Фоко за вас или спортски обожавател во вашиот живот. Чувајте го секојдневно за играта на играта и пошироко и кажете им на сите за кого се вкорени додека се разладувате со слајдови со лизгање со подигната тимска графика со смели детали. Оди тим! Материјал : 100% поливинил хлорид. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : разнобојно каиш со подигнати детали за тимот; текстурирана надворешна плоча; текстура со нозе. Машкиот Чикаго Вајт Сокс крена слајд сандали од Фоко.

R

Им се допаѓа и на купувачите