.

.

Примарно злато Карат бело злато 5x овална кубна цирконија и дијамантски прстен

Примарно злато Карат бело злато 5x овална кубна цирконија и дијамантски прстен

DEN 1594.24
Износ

Едноставно романтично, овој прекрасен прстен сигурно ќе додаде искра и убавина на прстот. Достапно во големината на прстот 5, овој 14 карат бел златен прстен може да се пофали со два дизајн на отворено срце, облечен со овален кубен цирконија и два дијаманти за јасност на I1. Овој симпатичен прстен е сигурен дека ќе биде негуван за наредните години. : Кубни циркониабирстони месец : Април Колор : Whitecut : Face Ted Shape : Ovalsize : 5mm x 3mmquantity : 1 Jewelry Setting : Prong Diamond Детали : Јасност : I1 Color : G-thecut : Faceted Shape : Roundsize : 1.5mmweight : 0.03 Cttwquantity Settings ersives Artives Truity True Stshap Зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Сат за потекло : Соединетите Држави 14 Карат бело злато, кубна цирконија, дијамант.

R

Им се допаѓа и на купувачите