.

.

Трговска марка ликовна уметност мелах платно уметност од Пат Саундерс-Вајт, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност мелах платно уметност од Пат Саундерс-Вајт, бел мат, црна рамка

DEN 2601.60
Износ

Тема : животни Стил : Современа производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „мелах“ платно уметност од Пат Саундерс-Вајт, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Пат Саундерс-Вајт. Предмет : животни. Стил : современ. Тип на производ : Црна рамка, бела матка, акрилик.

R

Им се допаѓа и на купувачите