.

.

Блуза со капчиња од пионер

Блуза со капчиња од пионер

DEN 1.33
Износ

Поминаа деновите на капчиња да бидат етикетирани старомодни или ‘баба. Сега размислете шик, класичен и секси со оваа блуза со капчиња од Pioneer Woman, дизајнирана во мека ткаенина од креп, за убаво да се залепи над сè! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. V-врат. 3/4 ракави; Врска на манжетни. Детали за капчиња на ракави, предниот дел на вратот и центарот. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Пионерската жена капчиња блуза за жени. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

R

Им се допаѓа и на купувачите