.

.

Швин 20 Снеп момчиња деца велосипед, црна

Швин 20 Снеп момчиња деца велосипед, црна

DEN 1.67
Износ

Schwinn 20 "Snap Boys Kids Biky Bike, Blackout Door Fun е Snap, Snap Kids Bike од Швин што е! Совршен за возење низ соседството со пријателите и семејството, Snap ја вклучува технологијата Smart Start за забава што одговара. Секој велосипед Smart Start е скроен -Изработени на детски пропорции затоа што подобро вклопување доведува до побрзо учење и посигурно возење. Тоа значи полесна рамка, подготвување дизајнирано за полесно започнување, потесни позиции на педалот и помали занаржувања и седишта. Снежната исто така доаѓа и со задна сопирачка и сопирачка и сопирачка на задниот дел и Предната сопирачка на Калипер; олеснувајќи ја транзицијата кон поголем велосипед само со сопирачка кога се подготвени. Преглед повеќе од нас на нашата страница за брендови. Велосипедите Smart Start се неверојатен подвиг на инженеринг со големина на деца. Од горе до крај, тие „Повторно е дизајниран да ја надмине физиката и да им помогне на децата во движење да останат во движење . Едностепен погон е едноставен за употреба и лесен за одржување . Вклучува и задна сопирачка на сопирачката и предната сопирачка на дебелото црево; олеснување на транзицијата кон поголема, рачно сопирачка -На велосипед кога се подготвени . Се одликува со плоча со број на лента за допир на стил на BMX. Целосен чувар на ланецот за покривање за да ги заштити малите раце, нозе и облека . 20-инчни тркала одговараат на возачите високи 48 до 60 инчи. Седлото за прилагодување без алатки му овозможува на велосипедот да расте со вашето дете.

R

Им се допаѓа и на купувачите