.

.

Момчињата на елените на момчињата Авенал rуниор Оксфорд Браун Фау кожа 13. М.

Момчињата на елените на момчињата Авенал rуниор Оксфорд Браун Фау кожа 13. М.

DEN 480.00
Износ

Вашето дете ќе изгледа како симпатична мини верзија од вас во елените што се наоѓаат Аванал rуниор Оксфорд. Наменето да одговара на живописна личност на вашето дете, овој чевли со чипка има издржлива мида со мала поп боја. Плашената манџа ќе го задржи вашето дете удобно за долги часови. Феатуи и придобивки што може да се задебели детални детални детали за квалитетот на влошката, можете да верувате : елените од елени прави чевли уште од 1929 година. Ние сме семејство за чевли од 3 -та генерација и застануваме зад нашите производи 100% . Ако некогаш имате проблем со чевлите, знајте дека сме посветени на тоа да го направиме правилно . разноврсен стил : богатата синтетичка кожа горната го прави овој Оксфорд елегантен изглед одличен за формални настани како црква, бар мицва, свадби, матурзи и повеќе . Издржливата мида има мало поп -боја, така што вашето дете може да ја истакне вистинската количина. Контрастниот бод со средна боја помага да се направи ова софистициран изглед без да биде премногу сериозен, правејќи го ова најдобро изглед чевли во која било просторија . удобност, дишење и издржливост : Класичниот стил на чипка на Оксфорд овозможува прилагодено вклопување сигурно да биде удобно. Публиката за инсолизирање нуди добра поддршка. Дното е изработено од трајна и лесна ЕВА . Спецификации и детали : Овој чевли има богата синтетичка кожа горната. Сите човекот направиле материјали. Лесна грижа - избришете чиста и тампон.

R

Им се допаѓа и на купувачите