.

.

Платформата за платформата на Crocs Women's Baya, наредени сјајни затнувачи

Платформата за платформата на Crocs Women's Baya, наредени сјајни затнувачи

DEN 0.33
Износ

Заблеците од Баја што ги знаете и loveубовта сега се достапни како наредена платформа од Крокс! Запушените платформа на баја имаат зголемена надворешна плоча, напредна вентилација за дишење и прилагодлива грб и горната направена за персонализација со привлечностите од ibиббиц. Чувајте ги нозете тости топло со меката, пријатна обвивка. Затворање на чевли : Лизгање со лента за потпетици. Карактеристики на удобност : тркалезна пети; перфориран дизајн; водоотпорен; Прилагодено со привлечност од ibиббиц. Напредна вентилација за дишење.

R

Им се допаѓа и на купувачите