.

.

Врвот за капење со ребра за капење на зајаче од јуниори

Врвот за капење со ребра за капење на зајаче од јуниори

DEN 550.08
Износ

Канонбол во лето со оваа бикини на Блалет од без граници. Одликувајќи се со поширока лента за дополнителна удобност и стилски акцент на јазол вратоврска на предната страна. Достапно е во големини S-XL. Координира со совпаѓање без граници на дното (продадено одделно). Врвот на ребрата за капење на костими за капење на Јуниорс.

R

Им се допаѓа и на купувачите