.

.

Викторија К. женски малку пуши стан

Викторија К. женски малку пуши стан

DEN 255.84
Износ

Пар на Викторија К, Слиптон станови во модерен врежан дизајниран материјал слоевит над тексас и златна тока од предната страна, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Обични чевли.

R

Им се допаѓа и на купувачите