.

.

Мешани касети со мешани медиуми на Janeејн Давенпорт- бои секоја од нив

Мешани касети со мешани медиуми на Janeејн Давенпорт- бои секоја од нив

DEN 3.00
Износ

Ibrивописни бои за вашето пенкало за инкапирање (продадено одделно). Овој пакет од 2,5х7 инчи содржи десет касети со мастило во пет бои (две од секоја боја). Е во согласност со ASTM D 4236. Предупредување : Овој производ содржи хемикалии познати на државата Калифорнија да предизвика рак, дефекти при раѓање или друга репродуктивна штета. Не уста или џвакај. Увезени. Janeејн Давенпорт Мешани медиуми 2 Индиктивни касети-5 бои/2 секоја.

R

Им се допаѓа и на купувачите