.

.

Брук крајбрежната плажа е местото каде што припаѓам полиестер фрлаат перница, сина портокалова, 20 20

Брук крајбрежната плажа е местото каде што припаѓам полиестер фрлаат перница, сина портокалова, 20 20

DEN 223.84
Износ

Брук крајбрежната плажа е местото каде што припаѓам полиестер фрлаат перница, сина/портокалова, 20 "x 20 ", брои по пакет 1 : стилски и функционално, оваа декоративна перница за фрлање ќе донесе освежувачки крајбрежен или наутичен вибрации во која било просторија што ја сакате Ставете го внатре. Можете да го додадете во вашиот мебел за внатрешен двор, замав на отворено, клупа и многу повеќе - опциите се неограничени! 100% полиестер. Рачно изработено.

R

Им се допаѓа и на купувачите