.

.

Без граници женски лесен жичен градник

Без граници женски лесен жичен градник

DEN 383.84
Износ

Удобноста и убавината одат рака под рака со градник без жица од без граници. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи целосна покриеност со големина M. Безжичен; Беспрекорен. Прилагодливи ленти. Подложни чаши. Прилагодливо затворање на кука и око на грб. Тело : 93% најлон/7% спандекс; Лагер : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите