.

.

Едноставно Дејзи кукави провери декоративно фрлање перница, сиво сино бело

Едноставно Дејзи кукави провери декоративно фрлање перница, сиво сино бело

DEN 560.00
Износ

Додадете боја, текстура и ритам во вашиот дом со перница за проверка на кукави од колекцијата Сафари. Истурете ја оваа перница на вашиот кревет, софа или фотелја за да го персонализирате секој простор за живеење со авантуристички вибрации и сложено допир на детали. Задебелените отпечатоци и боите на оваа колекција ќе ја инспирираат екстраваганцијата на страниците забележани на авантура низ дивината. Мека вртена полиестерска надворешност. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите