.

.

Фармерки на Софија, Роза Криви, високо половината, со лепење на глуждот Jeanенски женски

Фармерки на Софија, Роза Криви, високо половината, со лепење на глуждот Jeanенски женски

DEN 0.67
Износ

Исклучете ја вашата фигура и свртете ги главите со овие прекрасни фармерки на глуждот од фармерките софија од Софија Вергара, исклучиво на. Тие се изработени од супер-меки и затегнати тексас што не бара влечење и ќе ве одржува слободно да се движите. Están hechas de denim súper suave y elástico que no quier ropserse, y tienen una form curvilínea para un goot de moda. Rosa Curvy High Wealist Studed Slit Toonle Jean Jean (бело) : Мерења на модели : Висина 5? 9 ", половината 25", биста 34 ", колкови 35". Подигнување, околу 10,5 " / субдида, АЛРЕДДОР ДЕ 10.5". Inseam, околу 27 " / Enterepierna, Alrededor DE 27". Контурирана половината со копче пред и патент мува / cintura contorneada con el botón delantero y cremallera мува. Три предни џебови / TRES Bolsillos Delantero. Две џебови / дос болилос трасерос. Студирани парчиња / Хендидура Таконадо. Измислување на тексас на мека истегнување / савејска естарамиенто тексас. 98% памук, 2% еластан / 98% алгодон, 2% еластано. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво, топло железо кога е потребно / лајв Máquina en frío con Colores Слично на тоа, соло con blanqueador que no contenga cuando sea necesario, sequ con secado bajo y con con Хиеро Калиенте.

R

Им се допаѓа и на купувачите