.

.

Јордан Производство 18 18 Халси сенка црн цветен плоштад на отворено фрлање перница

Јордан Производство 18 18 Халси сенка црн цветен плоштад на отворено фрлање перница

DEN 1.00
Износ

Подгответе се за пролет и лето со овој сет од 18-инчи од 18-инчен нож на отворено фрлање перници кои се совршени за пристапување надвор од местата за живеење. Изработени од брзо сушење, УВ-заштитна ткаенина, овие перници нема да избледат по часови на сонце за да останат одлично цела сезона. Заврши со нож од секоја страна создава јасни агли и едноставен, класичен изглед за совршено украсување на вашата палуба. Исполнети со разнесени полиестерски влакна, овие перници за фрлање перници ќе го подобрат чувството на вашиот надворешен мебел и ќе создадат атмосфера на крајна релаксација за семејството, пријателите и гостите. Истурете ги овие перници на кој било трем, внатрешен двор или седење покрај базенот за да додадете безгрижен стил и обична удобност без да додадете одржување. Издржливата ткаенина е отпорна на вода, дамки и мувла, што ги прави перниците идеални за употреба на отворено. Плус, овој сет е лесен за грижа дали истури сос од BBQ или сода се распрскува на вашиот следен собир на дворот - едноставно забележете чист со сапун, вода и мека крпа. Јордан Производство 18 "x 18" Халси сенка црн цветен квадрат на отворено фрлање перница (2 пакувања) сет од 2 перници за фрлање на отворено, секоја со мерка 18 "ширина x 18" должина x 4 "дебела. Општо се спротивставува на бледнее, мувла, вода и дамки. Дизајнирано. Дизајнирано. Дизајнирано. Дизајнирано. Дизајнирано. Дизајнирано. Дизајнирано. За употреба на отворено, трајната ткаенина штити од оштетување од дожд, истури или сончева светлина, со до 500 часа УВ заштита за да се спречи избледување . удобно и издржливо. Исполнето со разнесени полиестерски влакна за мека поддршка и супериорна еластичност . Надградете го на отворено Простор. Дајте му на вашиот двор, тремот или базен покрај областа на веднаш, додавајќи ја оваа перница за фрлање на мебел . лесен за чистење. Чувајте ги перниците на отворено кои изгледаат ново со чистење на самото место со мека крпа, благ сапун и топла вода . разноврсен дизајн . Завршени од предната и задната страна, така што перниците можат да се користат од обете страни . Завршен изглед. Рабовите на ножот им даваат на перниците за фрлање јасни агли и модерен изглед . Вистинските бои може да варираат од застапеноста на екранот.

R

Им се допаѓа и на купувачите