.

.

Машка маичка за миење садови за миење садови, големини S-3XL

Машка маичка за миење садови за миење садови, големини S-3XL

DEN 383.52
Износ

Дел од новата колекција за удобност во Ханес, оваа гроздобер измиена, облечена во облека, облечена во облека, се чувствува добро како што изгледа. Материјал : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; 7.2-Оз. Памук мешавина руно е супер меко и удобно; Нема удобност за смалување за зависно вклопување по миење; Гроздобер измиен и облека обоена за ретро изглед и чувство. Машка маичка за удобност од миење садови од Ханес.

R

Им се допаѓа и на купувачите