.

.

Без граници јуниори ги разгалија фармерките од пламен

Без граници јуниори ги разгалија фармерките од пламен

DEN 3.00
Износ

Овие фармерки без граници го земаат најдоброто од ретро -стајлингот со ласкава нога на одблесокот и го ажурираат со шик преден фронт. Средниот појас на половината има засилен дизајн на Шеврон кој без напор се спарува со вашите омилени врвови на култури. Додадете трендовски капчиња-плете или цветен врв за совршен изглед на излез. Само на. Материјал : 66% памук/23% полиестер/10% вискоза/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 7. одговара : поставен преку колкот и бутот; се разгоре на коленото. Подигнување и инсејм : среден пораст; 32.5 "Инемам. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ocketsебови : Ниту.

R

Им се допаѓа и на купувачите