.

.

Сет за плетен лист со рамен дрес во Бруклин

Сет за плетен лист со рамен дрес во Бруклин

DEN 1119.84
Износ

Облечете го креветот на ладен, секојдневен начин со сетот за екстра меки меки дрес во Бруклин. Смалување и избледени отпорни, комплетот за плетенки од маичката ја носи мекоста и удобноста на вашата омилена маица во вашиот кревет. машина за перење. Екстра мека. Кинг : 1 - 108 "x 102" рамен лист, 1 - 80 "x 80" + 12 "поставен лист, 2 - 20" x 40 "перници.

R

Им се допаѓа и на купувачите