.

.

Сет на килим за бања што не се лизга во Сомерсет дома

Сет на килим за бања што не се лизга во Сомерсет дома

DEN 2.00
Износ

Додадете допир на луксуз во вашата бања со 3-парчиња килим за бања поставен од раскошен дом. Комплетот за бања Мат вклучува килим што совршено се вклопува пред вашиот мијалник или када, контурен душек што се вклопува околу повеќето стандардни тоалети и капакот на тоалетот што го штити капакот и додава удобност. Супер кадифен конструкција на душеците за бања за подот на бањата ги гали нозете додека излегувате од кадата или додека се подготвувате за денот пред огледалото. Комплет за килим со бања со 3 парчиња - комплетот за килим за бања вклучува килим што се вклопува пред вашиот мијалник, контурен душек што се вклопува околу повеќето стандардни тоалети, и капакот на капакот на тоалетот . Трајни и меки - овие килими за бања се направени од 100 % полиестер што е долготраен со супер кадифен конструкција која ви овозможува максимална удобност . база на нелип - душеците за бања имаат не -лизгање на дното за да помогнат да го задржите целото семејство безбедно од лизгав под и да ја одржувате бањата изгледа одлично . Машината за перење - Сетот за бања е машина што се мие за чистење без проблеми и е одличен додаток на секоја бања . материјали - 100% полиестер . димензии - мат за бања : (л) 24 ”x (w) 17” x ( Ж) 1 ”; Контурна мат : (л) 24 ”x (w) 19,5” x (h) 1 ”; Покрив на капакот на тоалетот : (л) 16 ”x (w) 13” x (h) 1 ”. боја - чоколадо кафеава.

R

Им се допаѓа и на купувачите