.

.

Justice Girls high Rise Jegging, големини 6-18, Slim & Plus

Justice Girls high Rise Jegging, големини 6-18, Slim & Plus

DEN 408.00
Износ

Таа ќе ги сака Justice Girls High Rise Jegging! Ова симпатично џегирање има летање на копче и контурирана половината- совршена за да ја задржи својата удобна додека се движи! Со уништуваниот изглед и миењето на трендот, овие симпатични џегингс се сигурни дека ќе бидат нејзини следно одење во нејзината гардероба во училиште! Спарете го со омилениот врв на правдата за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Материјал : 65% памук, 23% вискоза, 11% полиестер, 1% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Одговара : Нога. Подигнете ја големината 10 има 24 1/2 "ИНСЕАМ. Затворање : копче и патент мува. Џебови : Функционални џебови за грб. Карактеристики : Високи половини, деструирани акценти. Justice High Rise Jegging за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи на Дополнете го постојано развојот на вашата девојка.

R

Им се допаѓа и на купувачите