.

.

Модно шише со глам што лебди во розови цвеќиња - 16 x20 платно

Модно шише со глам што лебди во розови цвеќиња - 16 x20 платно

DEN 2.67
Износ

Колекциите на Венеција на плажа се одликуваат со уметнички дела од Парихилд Париз специјализирани за теми за мода, музика и начин на живот. Колекцијата вклучува експанзивен уметнички асортиман со уникатни дизајни и приказни зад иконите, филмот и рокенролските слики. Одлично во секоја просторија за вас или како подарок : Нашите модерни дизајни се совршен wallиден декор за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, студентски дом, кујна, канцеларија или повеќе . купете 2, еден за вас и дајте еден како а Подарок на роднина или пријател . Подготвени да висат : Кука за пила за лесно дружење со нокти или завртка. Секое печатење е завиткано и има преклопени картонски агли за заштита за време на испорака.

R

Им се допаѓа и на купувачите