.

.

Органско печено растителско зачинување на Рига, 0. Оз

Органско печено растителско зачинување на Рига, 0. Оз

DEN 63.68
Износ

Зачинот на органски печени веги од Рига е солен спој на овластени органски билки и зачини на УСДА. Закупете го секој зеленчук за да создадете хранливо и вкусно гарнир. Зачинот на органски печени веги од Рига е одлично за печење или печење за да ја направи вечерата ветре. Ние веруваме дека вистинските луѓе како вас заслужуваат вистинска храна што пука со вистински вкус, затоа целата наша чиста, спакувана храна е дизајнирана да ви помогне да ги создадете вкусните и здрави јадења што ги заслужува вашето семејство. Органско печено растително зачинување на веги.

R

Им се допаѓа и на купувачите