.

.

Викторија К Змија кожа Тексирани ригистони со двојни лакови од клин

Викторија К Змија кожа Тексирани ригистони со двојни лакови од клин

DEN 3.00
Износ

Пар на краткиот клин на Slimpon Slipton Slipton Demans's Slipton дизајниран со елегантен квадратен пети во змија од кожа на кожа со симпатичен двојно лак и ригинестонс, додаден низ предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Women'sенските на Викторија К имаат краток клин. Стипен стил. Краток клин. Дизајниран со елегантен квадратен пети. Змија на кожата на кожата на кожата. Симпатична двоен лак. Rhinestones Trim додаде низ предниот дел. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите