.

.

Сет на Денот на црвените и белите в Valentубени на Вилтон, 3-броеви

Сет на Денот на црвените и белите в Valentубени на Вилтон, 3-броеви

DEN 1.00
Износ

Дајте им на слатките на Денот на вineубените бакнеж на боја со овие црвено -бели прскалки. Вклучува црвено -бели срца од бонбони, црвен шеќер за пескарење плус црвени и бели непарели. Обичните прскалки не се препорачуваат за печени апликации. Попрскувањата во боите на Денот на вineубените додаваат прилично поп на слатки третмани. Боја : Црвено -бело. Нето тежина : 3,14 мл. (89 g). Сертифициран кошер. Направени во објект што исто така обработува ореви од соја и дрвја.

R

Им се допаѓа и на купувачите