.

.

Сет за пижами за пижами за женски печатење во тајно богатство, 2-парчиња

Сет за пижами за пижами за женски печатење во тајно богатство, 2-парчиња

DEN 495.84
Износ

Слатки соништа, сладок стил во оваа пижама од 2 парчиња поставени од тајни богатства. Лесно, опуштено вклопување обезбедува неограничена удобност за да можете слободно да се движите од мрзливи утра во пријатни ноќи. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. 2-парчиња сет вклучува : горе и дното. Врвот : опуштено вклопување; тркалезен врат; печатење на сите; удобност без ознаки. Дното : високи; опуштено вклопување; влечење на стајлинг; две странични џебови; печатење на сите. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Пијама од 2 парчиња сет за жени од тајни богатства. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. 2-парчиња сет вклучува : горе и дното. Врвот : опуштено вклопување; тркалезен врат; печатење на сите; удобност без ознаки. Дното : високи; опуштено вклопување; влечење на стајлинг; две странични џебови; печатење на сите. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Пијама од 2 парчиња сет за жени од тајни богатства.

R

Им се допаѓа и на купувачите