.

.

Фримен смирувајќи и чистење маска за лице од лимон од лимон, 0. fl oz

Фримен смирувајќи и чистење маска за лице од лимон од лимон, 0. fl oz

DEN 159.84
Износ

Подигнете ја досадната кожа и помогнете да ги смирите вашите сетила со оваа жив фремен, зачудувачка маска за лице и чистење за свежа, блескава кожа. Есенцијалното масло од лимон Јузу помага да се заживеат додека го подобрувате целокупното расположение. Bouncy Freeman, смирувајќи ја желе маска за да ја подигнете досадната кожа и да ги смири вашите сетила. Маска за лице и средство за чистење. Јузу лимон ја надигнува досадна кожа и го подобрува расположението. За сите типови кожа. Користете секој ден или по потреба. Ароматерапија од есенцијални масла.

R

Им се допаѓа и на купувачите