.

.

Без граници јуниори чипка исечена маица со ребрести, големини XS-xxxl

Без граници јуниори чипка исечена маица со ребрести, големини XS-xxxl

DEN 2.33
Износ

Омекнете ги вашите основи со овој ребрестиот врв од без граници. Изработена со удобност на маица, но многу повеќе, овој сладок пуловер е исечен со нежна чипка и заврши со полите на зелена салата за да создадете женски и изглед на фигура што може да се спарите со фармерки, шорцеви или каприс. Само на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : V-врат. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено плетено; чипка на чипка; зелена салата раб полите. Јуниори чипка исечена маица од ребрести од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите