.

.

Без граници на високиот пораст на јуниорите на Јуниори, странични ленти, пакувања, пакувања

Без граници на високиот пораст на јуниорите на Јуниори, странични ленти, пакувања, пакувања

DEN 3.33
Износ

Ниту еден висок пораст на границите на Капри сега не доаѓаат во стилски 2 пакувања. Достапни во цврсти бои и забавни отпечатоци, овие хеланки на Капри имаат неонски еластични ленти на нозете за смела, атлетска талент. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 '', половината : 26 '', биста : 33 '', колкови : 36 ''. Моделот носи големина M. приближно. In Seam : 22 ''. Висок пораст. Повлечете широка еластична лента за половината. Еластични неонски ленти од страни. Достапно во цврсти бои и отпечатоци. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. 2 Пакувајте цврсти и печатете ги лентите со високи ленти за капри за јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите